Maszyny nowe

Okleiniarki prostoliniowe

Okleiniarka do mebli

 

Wielofunkcyjna okleiniarka do mebli jest niezastąpionym narzędziem w warsztatach stolarskich i fabrykach mebli. Okleiniarki sprzedawane w naszym sklepie pozwalają na pracę z różnymi materiałami, zarówno naturalnymi, jak i z tworzywami sztucznymi. W ofercie dostępna jest oklejarka prostoliniowa oraz krzywoliniowa. Można wybierać wśród modeli stacjonarnych, idealnych w większych zakładach, a także ręcznych, które można zabrać do klienta. Dobrej jakości okleiniarka do obrzeży zapewnia precyzyjne, wydajne działanie. Jeśli jest to okleiniarka z wstępnym frezowaniem, z pewnością odczują Państwo pozytywną zmianę w tempie i jakości pracy urządzenia. Ponieważ każda okleiniarka to znacząca inwestycja, proponujemy ich szeroki wybór – każde urządzenie cechują nieco odmienne parametry, dlatego możliwy jest zakup tego, które najlepiej odpowiada waszym wymaganiom.

 

Wszystkie maszyny stolarskie – okleiniarki wyróżnia jakość materiałów zastosowanych do produkcji. Dzięki temu każda okleiniarka zapewnia wysoką wydajność i sprawność. Bogaty wybór modeli, wśród których znajduje się okleiniarka meblowa w kilku różnych modelach, jak i okleiniarka z frezowaniem wstępnym sprawia, że każdy może tu znaleźć rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.

 

Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdzie się oklejarka do płyt meblowych, która spełni wszystkie oczekiwania.

 


maszyna_prostoliniowa_1oklejarka-optimat-306eoklejarka-optimat-307oklejarka-optimat-315oklejarka-optimat-320-moklejarka-optimat-320

 

 

Copyright by MM Optimat © 2016 All rights reserved.


Okleiniarka do mebli, obrzeży – maszyny stolarskie okleiniarki

Zakład Budowy Maszyn MM OPTIMAT ul.Czarnieckiego 48, 14-100 Ostróda

NEWSLETTER

Jeżeli chcą Państwo zainteresowani otrzymywaniem comiesięcznych informacji na temat nowości i promocji prosimy wpisać się na listę zainteresowanych otrzymywaniem newslettera.