Maszyny nowe

Okleiniarki krzywoliniowe

Okleiniarka ręczna

 

Okleiniarka krzywoliniowa stanowi niezbędny element każdego zakładu, w którym wykonuje się profesjonalną obróbkę drewna oraz płyt. Oferowane przez nas maszyny zostały stworzone na podstawie wieloletnich doświadczeń w branży meblarskiej. Każda dostępna okleiniarka krzywoliniowa jest więc urządzeniem, pozwalającym zwiększyć dokładność klejenia i wydajność pracy. U nas dostępna jest zarówno okleiniarka ręczna, jak i stacjonarna, dzięki czemu nasi klienci mogą wybrać maszynę o parametrach idealnie dostosowanych do potrzeb firmy.

 

Oferowane modele – okleiniarka krzywoliniowa stacjonarna, jak i okleiniarka ręczna, wykonane zostały przy zastosowaniu wysokiej jakości europejskich podzespołów, co gwarantuje bezawaryjność i solidność urządzeń. Wykonane w całości w polskich fabrykach mają bardzo korzystny stosunek ceny do jakości, dzięki czemu będą stanowić idealny wybór do Państwa firmy.

 


 
oklejarka-reczna-optimat-r21Eoklejarka-reczno-stacjonarna-optimat-rs30oklejarka-optimat-311

 

Copyright by MM Optimat © 2016 All rights reserved.


Okleiniarka krzywoliniowa – okleiniarka ręczna

Zakład Budowy Maszyn MM OPTIMAT ul.Czarnieckiego 48, 14-100 Ostróda

NEWSLETTER

Jeżeli chcą Państwo zainteresowani otrzymywaniem comiesięcznych informacji na temat nowości i promocji prosimy wpisać się na listę zainteresowanych otrzymywaniem newslettera.