Maszyny nowe

Frezarki

Frezarka do zaokrąglania narożników

 

Zakład Budowy Maszyn „M.M. OPTIMAT” oferuje Państwu frezarki pozwalające na kompleksową obróbkę mebli. Produkujemy zarówno urządzenia umożliwiające frezowanie wstępne, dzięki któremu znikną wady takie jak: brak prostopadłości czy też przedostawanie się wilgoci na krawędziach; jak również frezarki do wykonywania dalszych czynności obróbczych. Przykładowo, nasza frezarka do naroży to maszyna, mogąca stanowić przystawkę lub samodzielne urządzenie, co czyni ją rozwiązaniem bardzo funkcjonalnym. Wszystkie dostępne u nas maszyny wykorzystują szereg innowacyjnych rozwiązań, ułatwiających pracę.

 

Dostępne w ofercie modele: frezarka do naroży, frezarka prostoliniowa, krzywoliniowa oraz model umożliwiający frezowanie wstępne zostały wykonane przy zastosowaniu podzespołów i elementów najwyższej jakości. Dzięki temu wszystkie urządzenia wyróżnia wysoka sprawność i żywotność. Polska produkcja sprawia, że każda nasza frezarka do zaokrąglania narożników czy frezowania wstępnego łączy w sobie wysoką jakość wykonania z konkrecyjną i przystępną ceną.

 


 
frezarka-optimat-401frezarka-optimat-401Tfrezarka-optimat-403frezarka-optimat-403pfrezarka-narozy-optimat-fn400

Copyright by MM Optimat © 2016 All rights reserved.


Frezowanie wstępne – frezarka do naroży

Zakład Budowy Maszyn MM OPTIMAT ul.Czarnieckiego 48, 14-100 Ostróda

NEWSLETTER

Jeżeli chcą Państwo zainteresowani otrzymywaniem comiesięcznych informacji na temat nowości i promocji prosimy wpisać się na listę zainteresowanych otrzymywaniem newslettera.